fbpx
Menü Kapat

Website Tasarım

Ekonsoft olarak ihtiyaç durulan her türlü web sitelerinizi ve web tabanlı uygulama yazılımlarınızı geliştiriyoruz. Website tasarımları bir gereklilik olarak mobil uyumlu (responsive) olmalıdır. Bununla birlikte arama motorları ile uyumlu ve kullanıcı dostu olmalıdır. 

Website tasarımlarını yaparken sitenin amacını ve hitap ettiği hedef kitleyi baz almaktayız. Örneğin işletmeler için içinde bulunduğu sektör ve müşteri kitlesi önemliyken; eğitim kuruluşları için öğrenci ve onların velileri önemlidir. 

Website geliştirilirken bir diğer önemli konu website adresinin Google arama motoru kayıtlarının oluşturulmasıdır. Ekonsoft olarak gerekli kayıtların hepsini oluşturup websiteniz ile Google arasında gerekli bağlantıyı sağlamaktayız.

E-Ticaret Sitesi

Ekonsoft olarak ticaretinizi internet ortamına taşıyoruz. Günümüzde giderek ön plana çıkan ve birçok sektör için vazgeçilmez hale gelen e-ticarete başlamak için artık daha fazla zaman kaybetmeyin. 

Ürünlerinizin satışlarını artırmak ve daha fazla müşteriye ürün ulaştırmak için e-ticaret sitenizi hemen kuralım. Ürün satışlarını kendi internet sitenizden yapın, ödemeleri kredi kartı ile sanal pos üzerinden kabul edin.

Ürünlerinizin internet satışı için ihtiyaç duyduğunuz pazaryerleri (Hepsiburada, Trendyol, N11, GittiGidiyor, Amazon vb.) ile alakalı olarak mağaza açılması, kategori işlemleri, ürünlerin girilmesi ve entegrasyon gibi konularda bizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

 

Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal medya kanalları (Whatsapp, Instagram, Facebook vb.) üzerinden ürünlerinizin tanıtımı, satışı ve pazarlanmasına yönelik konularda bizden destek alabilirsiniz. Ürün tanıtımları için gerekli olan reklam çalışmaları hitap ettiğiniz kitle ve bu kitlenin bulunduğu konum baz alınarak yapılmalıdır.

Reklam ve tanıtım yapılırken hedef kitlenizin cinsiyet, yaş, meslek vb. özellikleri ile etkileşim türleri belirlenerek nokta atışı reklam hedeflemesi yapılmalıdır.

Ekonsoft Sosyal Medya Pazarlama

Website Referanslarımızdan Bazıları

WhatsApp chat