fbpx
Menü Kapat

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO kelimesi Search Engine Optimization ifadesinin kısaltmasıdır ve “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak Türkçeleştirilir. SEO Yapılandırma, bir web sitesinin teknik olarak arama motorları ile uyumlu olarak çalışması için gereklidir. Ekonsoft olarak SEO yapılandırma hizmeti ile web sitenizdeki teknik eksiklikleri ve hataları gideriyoruz.

İstatistiklere bakıldığında Google arama motoru dünyadaki arama hacminin yaklaşık %90 oranına hakim. Bu durum bize şunu gösteriyor ki, hemen herkes arama yapmak için Google arama motorunu kullanmakta. Google arama sonuçlarını listeleme ile ilgili çok karmaşık bir o kadar da hızlı algoritmalara sahip. Google’da arama sonuçlarını listelemek için bilinen 200 civarı kriter bulunmaktadır. Bu kriterler bir web sayfasının teknik olarak uyması gereken kuralları içermektedir. Web siteniz ve sayfalarınız bu kurallara ne kadar uyabiliyorsa arama sonuçlarında o kadar üst sıralarda olursunuz.

SEO Yapılandırma Hizmeti

Ekonsoft olarak web sitenizin arama sonuçlarında daha iyi yerlerde görünebilmesi için gerekli olan teknik SEO yapılandırmasını gerçekleştiriyoruz. SEO Yapılandırma Hizmetinin fiyatlandırması ve işin tamamlanma süresi web sitenizin analiz edilmesi sonrasında belirlenmektedir. Bu konuda hizmet almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Ücretsiz Analiz Edelim

Web sitenizi analiz edip size dönüş yapmamızı isterseniz aşağıdaki formu doldurup iletebilirsiniz. Mesaj kısmında ilgili taleplerinizi iletebilirsiniz. Formu alır almaz en kısa sürede size dönüş yapacağız.

    WhatsApp chat