fbpx
Menü Kapat

İleri Düzey Robotik Kodlama Kursu Başlıyor (Eylül-Ocak)

İleri Düzey Robotik Kodlama

İleri Düzey Robotik Kodlama Kursu, 28 Eylül 2019’da başlıyor. Okul ile birlikte aynı anda devam edecek olan kursumuz 16 hafta sürecek ve 18 Ocak 2020’de tamamlanacaktır. Kursa katılan her öğrenciye Arduino Kitabı ve Sanal Gerçeklik Gözlüğü hediyemizdir.

Son yaptığımız kurs ile ilgili detayları ve görüntüleri görmek için şu sayfaya gidebilirsiniz: Robotik Kodlama Yaz Kampı 2019 Tamamlandı

Kurs Ne Zaman Başlayıp, Ne Zaman Bitiyor?

28 Eylül 2019 tarihinde başlayıp, 18 Ocak 2020 tarihinde tamamlanacak. Kasım ayında MEB tarafından öğrencilere yönelik 9 günlük tatil yapılacağından, 23 Kasım 2019 tarihinde kursumuz da tatil olacaktır. Bu tarih haricinde her cumartesi kurs devam edecektir.

Hangi Etkinlikler Yapılacak?

  • Algoritma ve Bilgisayarsız Kodlama (BeeBot, Tosbaa)
  • Blok Kodlama (Scratch JR, Scratch, mBlock)
  • 3D Tasarım ve Üretim (Tinkercad, 3D Yazıcı)
  • Arduino (Sensörler, Motorlar, Kontroller)
  • Robotik (Arduino Kodlama)

Kurs Hangi Günler, Ne Kadar Süre Yapılacak?

Cumartesi günleri sabah ve öğlen olmak üzere 2 gurup açılacak; haftalık 3 saatten, toplam 48 saatlik eğitim verilecektir. Eğitimin başlangıcında Algoritma ve Blok kodlama konularında genel tekrar yapılacak; sonrasında ileri düzey etkinliklere geçilecektir.

Kimler Katılabilir?

3., 4., 5. ve 6. sınıf öğrencileri katılabilmektedir.

Kurs Ücreti Ne Kadar?

Kurs ücreti aylık(4 hafta) 250 TL olarak belirlenmiştir. Ödemeler 4 haftada 1 olacak şekilde planlanmıştır. Toplamda 16 haftalık eğitim verileceğinden kursun toplam ücreti 1000 TL olmaktadır.

Kursa Katılım İçin Ne Gerekli?

Kursa katılan her öğrenciye Arduino Kitabı ve Sanal Gerçeklik Gözlüğü hediye edilecektir.

Eğitim esnasında etkinliklerin çoğunluğu bilgisayar aracılığı ile yapılacağından, katılan öğrencilerin yanlarında bilgisayar getirmeleri gerekmektedir. Bilgisayarı olmayan veya getiremeyen öğrenciler için faaliyetin yapılacağı yerde sabit bilgisayar ayarlanacaktır.

Bu kursumuzda Arduino ve Robotik kısımları daha yoğun işleneceği için öğrencilerin kendilerine ait bir set edinmelerini tavsiye ediyoruz. Piyasada 300 TL civarında olan Arduino ve Robot setini 250 TL karşılığında öğrencilerimize sağlayacağız. Bu seti almak için kayıt esnasında ödeme yapmanız gerekmektedir.
Kurs tamamlandığında öğrenciler kendi setleriyle ve hediye edilen kitaplardan referans alarak, kendi projelerini gerçekleştirebilir olacaklardır.

Kursa Nasıl Kayıt Olunur?

Kursa kayıt olmak ve detaylı bilgi almak için 0850 303 85 54 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki formu kullanarak bize iletişim bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Sizi geri arayıp detaylı bilgi verebiliriz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımız üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.

Instagram: https://www.instagram.com/ekonsoft
Facebook: https://www.facebook.com/ekonsoft
Twitter: https://www.twitter.com/ekonsoft
Whatsapp: 0850 303 85 54

Kurs Nerede Yapılacak?

Eğitim faaliyetleri Ekonsoft ofisinde yapılacaktır.

Açık adres: Semerciler Mh. Sait Faik Sk. No:10/2 Adapazarı/Sakarya

Sizi Arayalım?

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat